Ognisko w Warszawie – Parafia Matki Bożej z Lourdes, ul. Wileńska 69

Parafia


ZAPRASZAMY na spotkania w Parafii Matki Bożej z Lourdes w Warszawie, przy ulicy Wileńskiej 69 (Praga – Północ) w każdy drugi i czwarty wtorek miesiąca.
Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 18.30.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Edward Tomczyk.
Wątek Ogniska na Forum Pomocy >>>
Strona Parafii >>>

Szczęść, Boże!

W spotkaniu Ogniska w czwarty wtorek września wzięło udział  7 osób: Krzysztof, Marlena, Dariusz, Zenon, Asia i Tomasz oraz ks. Edward, opiekun duchowy naszego Ogniska.

Całe spotkanie wypełniły  świadectwa naszych zmagań z kryzysami małżeńskimi. Wskazywaliśmy na trudności w znalezieniu czasu na spokojne, małżeńskie chwile tylko dla siebie,  na brak rozmowy, na zamykanie się naszych małżonków na nas, ich obojętność…

Jak podsumował ks. Edward, całą naszą nadzieją jest Jezus, który wraz z Maryją wychodzi nam naprzeciw i jest w stanie pokonać wszystkie nasze słabości. Aby nie stracić tej nadziei, powinniśmy umacniać się w wierze i w pełni zawierzyć Jezusowi i Jego Matce.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Ogniska Sychar przy Parafii Matki Bożej z Lourdes w Warszawie, które odbędzie się w dniu 19 października 2021 r. po wieczornej mszy św. , rozpoczynającej się o godzinie 18.30.